Haltenberger9 hónapja
Jól sikerült!
Az asztalt időben kiszállították. A két kézbesítő kivételesen barátságos és udvarias volt!
Az asztal minősége és a kidolgozása abszolút rendben van az alacsony árhoz képest.
Automatikusan lefordítva erről a nyelvről német.
