Vassilina3 hete
Nagyszerű erkélygarnitúra!
Ez a fantasztikus szett pontosan az, amire szükségünk volt az erkélyünkre! Már néhány hét használat után is jól bírja az esőt, a váz és a fa részek pedig könnyen összehajthatók és elpakolhatók. Amikor a szett össze van állítva, mindig könnyű döntés kényelmesen elhelyezkedni az erkélyen. Nagyszerű üléshez, fekvéshez, olvasáshoz és egyszerűen pihenéshez. Az asztal kissé alacsony, ha átlagos méretű székekkel ülünk mellette, de ettől függetlenül kényelmes. Alig várjuk, hogy vendégeket lássunk, így három-négy emberrel is tesztelhetjük a szettet. Tökéletesen elfér majd :).
Automatikusan lefordítva erről a nyelvről német.
