Selma4 hete
Büdös és katasztrofális az elrendezése.
Méret: 120/103/48 cm
Szín: kasmírszínű
Nagyon gyenge minőség… Az összeszerelés is nagyon nehéz volt. Két hét után is szörnyen büdös a komód. A hálószobánkban van, és minden reggel ez az undorító szag fogad minket. Jól néz ki, de ez a komód nagyon zavaró!
Automatikusan lefordítva erről a nyelvről német.
Válasz tőle: Sascha4 hete
