FDO4 hónapja
Gyenge minőségű
Az asztal vizuálisan lenyűgöző, de sajnos a minősége rendkívül gyenge. Már néhány nap után, a nagyon gondos használat ellenére is mély karcolások borították a felületét. Továbbá a furnér a legkisebb érintésre is lepattogzott a szélein. Az áráért lényegesen jobb kidolgozásra számítottam. Nagyon csalódás volt.
Automatikusan lefordítva erről a nyelvről német.
Válasz tőle: Noah4 hónapja
