Vásárlóként teljesen csalódott vagyok. Nem értem, miért fizetnek ilyen magas árat a vásárlók a bútorokért az XXXLutz-nál. Azt hittem, hogy nemcsak jó bútorokat kapnak, hanem ügyfélszolgálatot és egy gördülékeny folyamatot is, ami igazolja az árat. Sajnos, amit kapok, az a következő: - Durva ügyfélszolgálatosok, akik inkább bosszúsnak tűnnek, mint segítőkésznek. - Egy Maria Wolff, aki küld egy e-mailt, hogy megnyugtasson, és közli, hogy a bútorok úton vannak, de figyelmen kívül hagyja az ismételt kéréseimet. - Olyan szállítmányozó cégekkel dolgoznak együtt, akik még németül vagy angolul sem beszélnek a kommunikációhoz, majd az összes csomagot elszállítják, ahelyett, hogy csak a sérülteket vennék el. - És ráadásul kapok egy visszajelző űrlapot, amelyben a véleményemet kérik a bútorokról, de még csak nem is láttam. Ha bárkit TÉNYLEG érdekelne a véleményem és az igényeim, mint vásárlónak, az XXXLutz felhívna, ahelyett, hogy egy automatikusan generált e-mailben küldene értesítést. Őszintén szólva fontolgatom, hogy jelentem ezt az esetet a fogyasztóvédelmi ügynökségnek, mivel ez több mint elfogadhatatlan. Konklúzió: Teljesen csalódottak vagyunk az XXXLutz termékkel kapcsolatban, és nem tudunk nyilatkozni a termékről, mivel december eleje óta (2026. január 15-i állapot szerint) nem érkezett meg.