MCM2 hónapja
Szép kis szekrény, gyenge minőség
Méret: 40/60/30 cm
Szín: szürke, natúr színű
A szekrény jól néz ki és betölti a célját. Azonban a teljes 129 eurós árért nem vettem volna meg, vagy visszaküldtem volna. Kaptam egy sor csavart és deszkát (bármik is azok, biztosan nem masszívak), valamint egy nagyon gyenge minőségű használati utasítást. Néhány előre fúrt lyuk túl sekély volt. A fa tiplik túl rövidek voltak. Csak sok kalapálás és káromkodás árán sikerült egy reprezentatív éjjeliszekrényt összeraknom. A pár eurómért teljesen elfogadható, de az eredeti, több mint 100 eurós árért már nem.
Automatikusan lefordítva erről a nyelvről német.
Válasz tőle: Noah2 hónapja
